kilka słów o mnie

FacebookTwitterGoogle+Pinterest

      Nie wyobrażam sobie bycia tu gdzie jestem bez długiej i wyboistej drogi, którą sobie wybrałam. Wspaniały, a zarazem wymagający „jarosławski plastyk”, ciekawi ludzie i przyjaciele, studia artystyczne, poszukiwanie siebie, pozwoliły mi rozwinąć wrażliwość na piękno, otworzyć się na sztukę w każdej dziedzinie oraz uświadomiły kim jestem i co jest dla mnie ważne.

      Jestem niecierpliwa, uparta i zwykle robię to co sprawia mi przyjemność. Fotografia jest moim pomysłem nie tylko na twórczość, ale też na życie. Za jej pomocą chcę pokazać własne postrzeganie świata, emocji, wszystkiego co otacza nas fizycznie, niekiedy i metafizycznie. Niepowtarzalność chwil skłania mnie do uchwycenia rzeczywistości, emocji, szczegółów. Nie boję się nowych wyzwań, poszukuję tego co unikalne i wyjątkowe. Wciąż wypatruję nowych miejsc, ciekawych schodów, odrapanych kamienic, pięknych plenerów. Zrobione przeze mnie zdjęcia są w pełni osobistymi pomysłami. Ukazują wizje które pojawiły się w mojej głowie, marzeniach, snach. Czasem z kilku zdjęć może powstać niesamowita kompozycja, która zależy jedynie od stanu umysłu, humoru, pewnego impulsu. Inspiracją moich fotografii jest przede wszystkim człowiek, ale również to co go otacza. Nigdy nie zaczynam tworzyć bez gotowej wizji na zdjęcie, ponieważ w mojej fotografii wszystko zaczyna się od pomysłu.

      Czas spędzony przed monitorem komputera to bardzo ważny moment w formowaniu świata na poszczególnej fotografii, ale takie samo skupienie obowiązuje na każdym twórczym etapie. Najważniejsze jest wzbudzenie uczuć i emocji u osób które fotografuję, ich bliskich, niejednokrotnie u siebie samej. Cieszy mnie każdy dzień spędzony na sesji zdjęciowej i choć zmęczenie doskwiera – jestem szczęśliwa.