Sesja dla dzieci

FacebookTwitterGoogle+Pinterest

Sesja ciążowa


Sesja ciążowa to wspaniała pamiątka z tak ważnego i krótkiego okresu w życiu kobiety. Taka sesja to doskonały pomysł aby w późniejszym okresie uzupełnić o nią galerię ze zdjęciami Waszej pociechy. Sesję brzuszkową najlepiej wykonać ok 7-8 miesiąca ciąży w zależności od jej zaawansowania. Proponuję studyjną sesje ciążową (także z partnerem) lub typowo kobiecą. Sesję możemy także wykonać w plenerze, w pięknej scenerii przyrody lub w miejscu dla was ważnym.

 

 

 

 

 

 

Sesja noworodkaSesja z kilkudniowym maleństwem to przepiękna pamiątka zarówno dla rodziców, dziadków jak i samego dziecka. Czas na wykonanie sesji noworodkowej jest bardzo krótki – to zaledwie 1-3 tygodnie od narodzin małego szkraba.

Najpiękniejsze zdjęcia noworodkowe powstają gdy maluchy zapadają w głęboki sen. Dlatego praca z kilkudniowymi maleństwami, które przesypiają mocno większość doby, daje najlepsze efekty. Aby nie przegapić momentu, do którego można wykonać słodkie śpiące fotografie, sesję noworodkową najlepiej zaplanować jeszcze przed narodzinami.
Z reguły sesja noworodkowa odbywa się w moim studio. To bardzo przytulne miejsce, gdzie oprócz sprzętów, ubranek, kocyków , dodatków potrzebnych do wykonania sesji, znajduje się wszystko, co potrzebne aby zapewnić mamie i dziecku komfort podczas naszego spotkania. Zdarza się również, że to ja jadę do maluszka, i jeśli tylko w domu znajdzie się trochę miejsca oraz łagodne światło, może powstać równie piękna sesja noworodkowa.

Każda sesja jest nieprzewidywalna i inna. Z reguły trzeba sobie zarezerwować około 2-3 godzin. Zdarza się jednak, że czas ten się wydłuża. Dlatego najlepiej na ten dzień nie planować innych rzeczy. Same zdjęcia powstają bardzo szybko, ale czas, o którym piszę jest potrzebny na przygotowanie dziecka w odpowiedniej aranżacji, a także karmienie, przewinięcie, utulenie… Sesja noworodkowa odbywa się zawsze w rytmie dziecka.
Bardzo istotną sprawą jest Wasze nastawienie do sesji, dlatego potraktujcie ten dzień jak każdy inny.

Spokój i dobry nastrój to jest to czego od Was będę oczekiwać.  🙂

 

 

Sesja niemowlęca i dziecięca


Taka sesja przeznaczona jest dla maluszków po pierwszym miesiącu życia oraz starszych dzieci. Sesje możemy wykonać w studio lub plenerze, możemy również połączyć obydwie możliwości, wszystko uzależnione jest od pogody i preferencji rodziców.. Mali modele są zawsze naturalni, beztroscy i spontaniczni więc głównym moim celem jest uchwycenie zachowań i gestów waszych pociech. Studio wyposażone jest w mnóstwo dodatków (czapki, opaski, spinki, krawaty, kapelusze itp.), drobną garderobę i inne akcesoria, które mogą być wykorzystane podczas sesji jako uzupełnienie fotografii. Pamiętajmy jednak, że to dziecko ma być najważniejsze na zdjęciu. Po stronie Rodziców leży przygotowanie kilku zestawów ubraniowych, które zostaną wykorzystane w trakcie zdjęć.

 

 

 

 

 

 Sesja rodzinna

Pod hasłem „sesja rodzinna” rozumiem większość sesji, które wykonuję 🙂

Zdjęcia rodzinne powstają podczas sesji ciążowych, noworodkowych i dzieci w różnym wieku.
Na sesję rodzinną umawiam się w studio lub w plenerze. Tak jak w przypadku pozostałych sesji, korzystam z różnych akcesoriów. Nawet, jeśli nastawiacie się głównie na zdjęcia dziecka, to na pewno warto wykorzystać ten dzień i zafundować sobie miłą pamiątkę w postaci rodzinnej fotografii. To od Was zależy jak rozłożymy ilość ujęć wspólnych w stosunku do ilości zdjęć Waszych pociech.